הורות טרייה היא חוויה מדהימה – אבל גם אתגר לא קטן מבחינה כלכלית

אם אתם הורים טריים, הרשו לנו קודם כל לברך אתכם ולשמוח בשמחתכם – מדובר באחת התקופות המרגשות ביותר בחיים שלנו, ועם כל הקשיים השונים וההסתגלות שנדרשת מכם, זוהי תקופה מדהימה שחשוב לנצור. עם זאת, כאמור יש לא מעט הסתגלויות שונות, ואחד הקשיים השכיחים הוא קושי כלכלי – הורים טריים צריכים להשקיע הרבה כסף במוצרים שונים הקשורים לתינוקות ולילדים שלהם, מלבד ההוצאות היום יומיות הרבות שגם ככה ישנן. משום כך, מועדון לקוחות איכותי יכול לסייע לחסוך לא מעט כסף – והנה כמה מועדוני לקוחות שכדאי להכיר אם אתם הורים טריים.

חמישה מועדוני לקוחות שכדאי לכם להכיר כהורים טריים

  • סופרבייבי – מועדון הלקוחות המשולב של מטרנה ושילב הוא אולי המוכר ביותר בתחום התינוקות בארץ, כאשר מדובר במועדון שמעניק הטבות על מוצרי תינוקות, אוכל, מוצרים לעגלות, בגדים לתינוקות ולהיריון, ועוד. מועדון זה מציב סטנדרט איכותי ביותר באשר למועדוני לקוחות להורים טריים, ומדובר במועדון לקוחות שכדאי מאוד לשקול להצטרף אליו.

 

  • גולף – מועדון הלקוחות של רשת גולף מעניק הטבות רבות והנחות על בגדי ילדים ותינוקות, כמו גם עבור מוצרים שונים לבית בחנויות גולף אנד קו. במועדון זה ניתן לקבל מתנות ברכישות מעל 250 ₪, מתנה של 50 ₪ בהצטרפות, וצבירת נקודות.

 

  • פוקס – מועדון הלקוחות של פוקס רלוונטי עבור כל חנויות הרשת, כולל חנויות הילדים והבית. זהו מותג איכותי שאפשר לסמוך עליו, ההצטרפות היא לכל החיים, ומקבלים במסגרתו הנחות, מתנות והטבות.

 

  • קדס קידס – גם כאן מדובר במועדון לקוחות שרלוונטי עבור בגדי ילדים, עם הטבות רווחיות ביותר.

 

  • שמיים – מועדון הלקוחות שמיים הוא מועדון שונה, שכן כאן מדובר במועדון של רשת מלונות פתאל – עבור החופשות המשפחתיות שלכם, שהופכות לזולות ופשוטות באופן משמעותי עבור הורים טריים דרך מועדון הלקוחות.

 

מועדוני לקוחות איכותיים חוסכים לכם לא מעט כסף ברכישות שונות מדי חודש

עם מועדון לקוחות איכותי, אתם יכלים לחסוך הרבה מאוד כסף ברכישות שונות שיכולות להיות מיוחדות או חודשיות – וכדאי להכיר את האפשרויות המומלצות בכדי להצטרף בצורה חכמה.

כללי