עולם הצילום התפתח והשתכלל בשנים האחרונות. כניסתן של המצלמות הדיגיטאליות לשוק הביתי פטר את הצרכן מן הצורך בסלילי צילום במצלמה, ובפיתוח של תמונות, והפך את פעולת הצילום לפשוטה וקלה. הצרכן הביתי, בין אם הוא חובבן ובין אם הוא מקצועי, יכול באמצעות המצלמה הדיגיטלית לצלם תמונות ללא הגבלה, ולצפות בהן באופן מידי. התמונות נשמרות על כרטיס זיכרון מיוחד, וניתנות להעברה בקלות יתרה אל המחשב, מה שהופך את הדרך לאלבום תמונות דיגיטלי, למהירה וקלה.

יתרונותיו  של  אלבום תמונות מודפס

את אלבום התמונות הרגיל כולנו מכירים. האלבום מכיל תאים בהם נמצאות תמונות אשר פותחו מתוך סרט צילום, ולצד כל תמונה ישנם כמה שורות לכתיבה של תאריך ופרטים על התמונה. אלבום דיגיטלי, בשונה מאלבום תמונות רגיל, הוא אלבום בו התמונות מודפסות על גבי העמודים הפנימיים. התפתחות הטכנולוגיה, ועולם הצילום מאפשרים הדפסה של תמונות בצורה ייחודית על גבי דפים מיועדים, ובאמצעות דיו מתאים, ליצירה של אלבום תמונות שלם.

להדפסה על אלבום דיגיטלי יתרונות רבים:

  • בחירת התמונות טרם ההדפסה: אלבום מודפס זה מאפשר ללקוח לבחור את התמונות אותן הוא מעוניין להדפיס באלבום, מבין מבחר רחב של תמונות שצולמו.
  • נשמר לאורך זמן: מאחר וההדפסה נעשית בטכנולוגיה מתקדמת וייחודית, איכות התמונות באלבום נשמרת לאורך שנים.
  • איכות תמונות טובה: טכנולוגיית ההדפסה המתקדמת של אלבום זה מאפשרת גם הדפסה של התמונה עצמה באיכות טובה, אפילו יותר מאיכות של פיתוח . הדפסת תמונות באמצעות אלבום דיגיטלי – היא דרך נהדרת להנציח רגעים יפים.הנצחת רגעים קסומים באמצעות אלבום דיגיטלי

אלבום דיגיטלי כמתנה לסבתא ולסבא 

 מה יכול להיות יותר מיוחד ומקורי מלאסוף את כל הנכדים לסט של צילומים מיוחדים, ולהדפיס אותם על אלבום תמונות ממוחשב?  לאחר ההדפסה תוכלו להעניק את האלבום כמתנה לסבא, לסבתא ולהורים הגאים, מתנה שתישאר איתם לאורך זמן, ותעלה חיוך על פרצופם.

אפשר גם  לחברים:  אספו תמונות שלכם מרגעים חשובים וחווייתיים שעברתם במהלך שנות החברות שלכם יחד, וצרפו את הכל לאלבום תמונות מודפס עם הקדשה מיוחדת.

אלבום תמונות דיגיטלי הוא מזכרת יפה ומיוחדת למי שאתם אוהבים באמת. בעוד כמה שנים, כאשר יפתח מקבל המתנה את האלבום, הוא ייזכר בתקופה בה צולמו התמונות, ויוכל אף לחלוק את החוויה עם ילדיו או בני משפחה אחרים.

כללי