החלק הכי חשוב בהסעה הוא להגיע בשלום

שירותי הסעות הם שירותים שיכולים לפתור לנו הרבה בעיות בהגעה לעבודה, בהגעה לאירועים או בהסעות של הילדים לגן או לבית הספר. חברת הסעות יכולה להיות חברה אמינה ומקצועית עם נהגים אדיבים ועתירי ניסיון אך עדיין על עולמנו, הילדים שלנו, יהיו אצלם ברכב בזמן שאנחנו לא יכולים לעזור להם בשום מצב. ההסעות חייבות להיות בטוחות ורגועות בעיקר כשמדובר בהסעות ילדים וגם כשאנחנו נוסעים יחד איתו חשוב לעמוד בכמה כללי בטיחות חשובים. חשוב לזכור שלמרות מיומנות הנהגים ושמירה על כל כללי הבטיחות הכבישים מסוכנים בעיקר בישראל בה כמות התאונות הנפגעים בתאונות דרכים נמצא באחוז גבוה מאוד ביחס לאוכלוסייה.

שמירה על בטיחות הילד בהסעה: כך עושים את זה נכון

  • אם אתם נוסעים יחד עם הילד חשוב מאוד לדאוג שיהיה כיסא בטיחות ראוי. יש כיסא בטיחות לתינוקות ויש כיסא בטיחות גדול יותר לילדים עד גיל 8 שנקרא בוסטר. חשוב מאוד להתאים את כיסא הבטיחות לגיל הילד וגם לממדים הפיזיים שלו כיוון שיש ילדים יותר גדולים ופחות גדולים. חשוב מאוד לזכור להזכיר לחברת ההסעות שיש צורך במושב כזה ואם אין ברשותם, אתם צריכים לדאוג לאחד כזה. חברת הסעות שמתמחה בהסעת ילדים קטנים תמצא פתרונות מתאימים מבחינה בטיחותית וגם מתאימים בחוק כדי לשמור על הבטיחות שלהם לאורך כל הנסיעה.

 

  • חגות בטיחות היא חובה לכל נוסע לא רק בחוק אלא כדי לשמור על החיים גם במקרה של תאונה. חשוב מאוד ללמד את הילדים מגיל קטן שלא נוסעים לפני שחוגרים כיוון שהקליק של חגורת הבטיחות יכול להיות ההבדל בין חיים ומוות, עובדות שקבעה הסטטיסטיקה בכבודה ובעצמה. נוסף לחגורת בטיחות חשוב להושיב את הילדים בצורה בטוחה ולדאוג שלא יהיה מצב שבכיסא אחד יישב יותר מילד אחד מה שיכול לקרוא בחוסר במקום וניסיון לחסוך עלויות ורכבים נוספים בחברת הסעות חובבנית.

אם תיסע מהר יתפוס אותך שוטר

כל שירי הילדים לגבי מהירות נסיעה והנזקים שלה צריכים להיות חרוטים בתודעתו של כל נהג ולא רק אחד שעובד בחברת הסעות שעובדת עם ילדים אלא כל נהג בעולם. בעיקר בנסיעה עם ילדים חשוב לנסוע בזהירות ובשלווה בלי למהר, עדיף לאחר ולהגיע בבטחה מאשר לקחת סיכון שתתרחש תאונה.

כללי