הורים רבים מחפשים אפשרויות בילוי שונות עם הילדים. סרט בקולנוע, בילוי במשחקיה, באולינג, לונה פארק או מסעדה, כולם בילויים אשר מצריכים מההורים לשלם, ואם יש יותר מילד אחד במשפחה העסק יכול להיות יקר מאוד.

בילוי משותף של הורים וילדים  

הסוד לחיזוק מערכת היחסים שלנו עם ילדינו, ליצור תקשורת פתוחה, ולהעצים את הילד טמון בין היתר בבילויים משותפים שלנו עם הילדים. בילוי משותף עם הילדים יוצר זמן איכות ומאפשר לילד להיפתח, לשתף אתכם בחוויות השונות ולערב אתכם בלבטים. בילוייםמתקני סל משותפים מקוריים ומהנים עם הילדים יכולים להיות משחקים המשלבים מתקני סל למיניהם כמו כדורסל למשל.

מה החשיבות של משחק כדורסל משותף בין הורים וילדים? 

למשחק כדורסל משותף בין הורים לילדים חשיבות גדולה בעבורכם ובעבור הילדים:

  • הנאה: בראש ובראשונה כל המשחקים המשלבים מתקני סל הם הנאה צרופה. ריצות אחרי הכדור, קליעה לסל ותחרותיות קטנה הופכים את המשחק למהנה, במיוחד כשהוא נעשה בשיתוף של ההורים.
  • פעילות גופנית: זה הוא אינו סוד כי פעילות גופנית טובה לבריאות ולשמירה על אורך חיים בריא. אם כך, מה יותר טוב ממשחק שמשלב הנאה ופעילות גופנית יחד.
  • מקוריות: משחקים המשלבים מתקני סל שונים הם בילוי מקורי ומיוחד אשר ישאיר אצל הילדים טעם טוב של עוד.

מתקני סל בחינם  

הורים רבים מחפשים פתרון לבילוי משותף עם הילדים במחיר נמוך. אז למעט הגינות הציבוריות ומופעי רחוב שונים אשר מארגנת העיריה, כמעט כל שאר הבילויים מצריכים מההורים להשקיע את מיטב כספם על מנת שהילדים ייהנו. משחקים המשלבים מתקני סל שונים הם בילוי משותף נהדר אשר אינו מצריך מכם לשלם על מנת ליהנות. תוכלו לצאת, לבלות, לגרום לילדים להוציא אנרגיות, ולחזור הביתה עייפים אך מרוצים

מתקני סל
כללי