סוף שנת הלימודים הולכת ומתקרבת, והילדים שלכם עומדים לסיים עוד כיתה – ואפשר שממש בקרוב המחנכים שלהם יעברו לחנך כיתה אחרת. אתם כהורים רוצים כמובן להוקיר תודה למחנכים על עבודת הקודש שהם עושים עם הילדים, ולכן מחפשים עבורם מתנות לקראת סוף השנה. אז אילו מתנות מקובל לקנות למורים של הילדים שלכם? הנה כמה הצעות למתנות מיוחדות, יפות ומושקעות שכל מורה ומחנך בישראל ישמח לקבל.

הצעות שונות למתנות

  • ערכות להכנת קפה/תה – יש כיום בלא מעט חנויות לכלי בית, ערכות מיוחדות, משוקעות, מעוצבות ויפו תאשר מיועדות להכנה של קפה או תה. אם אלו ערכות להכנת תה, הרי שמדובר על ערכות שמאפשרות לכם לחלוט בעצמכם את התה וליהנות מכל רגע – כולל קומקומים אשר שומרים היטב על הטמפרטורה של המים החמים, ערכות לסינון של תערובות, וכמובן סט של תערובות מיוחדות לחליטה. ערכות להכנת קפה הן לרוב ערכות של מקינטה, יחד עם תערובות קפה מיוחדות מכל העולם, מה שמאפשר הכנת קפה מהירה עם תוצאה איכותית – מנתה שכל מורה ישמח להשתמש בה בחדר המורים או בביתו.
  • עציצים ופרחים – כמובן שזו יכולה להיות מתנה שהיא באמת נהדרת. אתם יכולים לפנות אל משתלה מקצועית, ושם לבחור סטים שונים של פרחים, עציצים ושאר צמחים שהמורים ישמחו לקבל במתנה. כדאי לפנות אל משתלה אשר יש לה באמת מגוון רחב יחסית של צמחים, כדי שתוכלו לבחור בצמחים שיתאימו לטעמם של המורים. כדאי לבחון את קווי האופי שלהם וכך לבחור בגידולים המתאימים. כך למשל אם תלכו אל משתלה.
  • תוכלו לבחור בין  צמחים טורפים , בצמחים מטפסים, בעציצים סולידיים, במצע לגידולי צמחי תבלין, ועוד. אפשר גם לגוון עם כמה צמחים שונים, כדי ליצור מתנה מושקעת במיוחד.
  • ארנקים ותיקים – עוד מתנה מושקעת במיוחד למורים, ובעיקר למורות. מאחר שתיק טוב ואיכותי או ארנק מעור איכותי הם מוצרים שאפשר להשתמש בהם עוד שנים קדימה – הרי שמדובר על מתנה שהיא גם שימושית במיוחד, אבל גם יפה מאד ומהווה סמל סטטוס. אם אוספים מכל הורה סכום צנוע – אפשר להשקיע בארנק או בתיק יקרים ואיכותיים מאד, ובכך לספק למורות מתנה בלתי נשכחת.
  • שוברי מתנה – גם זו מתנה יפה שמראה על מחשבה מקורית. מתנה לא חייבת להיות מוצר עצמו. לפעמים המתנה הטובה ביותר היא חוויה – בוודאי בסיום של שנת לימודים מתישה במיוחד. מדובר על שוברי מתנה לכל  מיני פינוקים אפשריים – למשל שובר מנתה לארוחה זוגית במסעדה, שובר מתנה לעיסוי מפנק, ועוד.

ואיך בוחרים במתנה הטובה ביותר?

לרוב, יש ועד הורים לכיתה שהוא זה אשר מוסמך לקבל את ההחלטה בנוגע לבחירת המתנה – ולאחר מכן יש לאסוף כסף מכל ההורים כמובן. אפשר גם להתייעץ עם יתר הורי הכיתה בקבוצת הווטסאפ, ואז לקבל החלטה משותפת.

כללי