מיגון אש הוא אחד המרכיבים הנחוצים ביותר בסביבה הביתית הבטוחה שלנו

כהורים, אנחנו שואפים ליצור את הסביבה הביתית הבטוחה ביותר עבור הילדים שלנו ועבור עצמנו. אנחנו משקיעים כל כך הרבה מאמץ בהתקנה של מערכות בטיחות שונות, בהסרה ובכיסוי של כל מה שיכול לסכן ולו במעט את שלום הילדים שלנו (ובצדק), ועם זאת רבים מאתנו לא נותנים דעתם לחלק שהוא ככל הנראה החשוב ביותר בסביבה הביתית הבטיחותית. אנחנו מדברים, כמובן, על מיגון אש. כל בית שרוצה ליצור סביבה בטיחותית עבור הילדים וההורים גם יחד חייב שיהיו בו מערכות מיגון אש איכותיות ומקצועיות שיאפשרו לנו, ההורים, לישון בשקט בכל לילה בידיעה שאנחנו בטוחים.

ממה מורכבות מערכות מיגון אש ביתיות ברמה איכותית גבוהה?

  • מערכות מיגון אש ביתיות מורכבות בראש ובראשונה ממנגנון יעיל של גילוי אש. גילוי אש מתבצע בכמה אופנים – על ידי גלאי עשן, על ידי גלאי חום ועל ידי גלאי גז. בעוד גלאי עשן הם מרכיב חיוני שרבים מאתנו מכירים, וניתן למצוא אותם ואת גלאי החום בבתים רבים גם היום, גלאי הגז הם מרכיבים חיוניים לא פחות שאנשים לא מבינים את חיוניותם. בעוד גלאי העשן נותן לנו אינדיקציה ומענה לאחר שפורצת השריפה, גלאי גז יעיל יכול להתריע לנו עוד לפני שהיא פורצת, כשהסיכון לפריצתה גדל.
  • מלבד מערכות הגילוי, אנחנו חייבים כמובן גם מערכת כיבוי אש יעילה. מערכת כיבוי אש באיכות גבוהה היא מערכת אוטומטית שמגיבה בפריקה של מים, אבקה או גז כיבוי ברגע שבו הסכנה הברורה והמוחשית של שריפה מתגלה בגלאים. מערכת שכזו כמובן צריכה להיות מגובה גם במערכת כיבוי ידנית של מטפים.

עבור בטיחות הילדים וההורים, עלינו ליצור מערכת כיבוי אש וגילוי אש באיכות גבוהה עם התקנה מקצועית

מערכות מיגון אש ביתיות, הכוללות מערכת כיבוי אש איכותית ומנגנון יעיל של גילוי אש, הן מערכות שאי אפשר לוותר עליהן בבית שלנו. אם אנחנו כהורים רוצים ליצור סביבה בטוחה באמת, בלי טעויות ובלי צירופי מקרים טראגיים, יש לנו את הכלים לעשות זאת. אם נשקיע בכלים הללו, בנוסף להשקעה בהתקנה איכותית שתיצור מטווה מערכת מקיף ואיכותי, נוכל להיות בטוחים שאנחנו בטוחים

כללי