באיזה מקום אפשר לחגוג את מסיבת היום ההולדת הכי טובה שיש אם לא בבריכה? הבריכה יכולה להיות המקום הכי טוב לכל חגיגה ולא משנה מה גיל החוגג והחברים שלו. למה המסיבה הזו הכי טובה שיש? למה צריך לדאוג? כיצד אפשר לשפר את המסיבה עוד יותר? הנה כל הנתונים החשובים.

מסיבת יום ההולדת הכי טובה שיש

מסיבת יום הולדת בבריכת שחיה ביתית היא המסיבה הכי מהנה שיכולה להיות לכם כמובן שיש עוד מגוון רחב של אפשרויות חגיגה אך אם נשווה את רמת ההשקעה שלכם במסיבה לעומת ההנאה נגלה שהבריכה פשוט עושה את הכל להרבה יותר טוב. לא צריך הפעלות מיוחדות כאשר יש בריכה, כולם פשוט פושטים את הבגדים ונשארים עם בגד ים וקופצים להשתכשך. זה יכול להיות טוב לילדים בגיל 8 עד 12 וזה יכול להיות טוב גם לנערים עד גיל 18, ואפילו לאנשים בוגרים עד גיל 30. בריכה כולם אוהבים, מים כולם אוהבים, ולכן את המסיבה שלכם כולם אוהבים.

אל תשכחו לדאוג להצללה ובטיחות

בריכת שחיה ביתית יכולה להסב לכם אושר רב גם מעבר למסיבת יום ההולדת שלכם, אך יש לשמור על הבטיחות על אחת כמה וכמה כשיש בה מתרחצים רבים. אמנם בריכות שחיה ביתיות בדרך כלל לא יהיו גדולות או עמוקות מידי אך אם מדובר בילדים קטנים, האחריות היא שלכם. אי אפשר להשאיר ילדים בבריכה ללא השגחה ובטח לא כמדובר בילדים של הורים אחרים שסומכים עליכם שהמסיבה תהיה בטוחה לחלוטין. אם מדובר על נערים בוגרים יותר אז הסיכון קטן אך בכל זאת יש להישמר מריצה ליד שפת הבריכה, ממשחקים מטופשים שיכולים להיגמר באסון וכמובן מאיכות מים לא ראויה.

כיצד נשפר את המסיבה?

כדי לשפר את המסיבה בבריכת שחיה ביתית אפשר לנקוט בכמה פעולות כאשר חובה שיהיה מקור מוזיקה קרוב. אחרי שיש מוזיקה כבר האווירה תהיה טובה יותר, כאשר יכולים לעזור גם כל מיני משחקי מים כמו למשל כדורעף עם רשת, כדורסל וסל, מזרוני ים, פטישי אוויר וכן הלאה. יחד עם זאת כדאי לדאוג להצללה בעיקר אם מדובר ביום חם במיוחד כי אם השמש תהיה קיצונית, יהיה קשה ליהנות אפילו בתוך המים.