ליהנות מהאירוע יחד עם הילדים

הזמנה לחתונה, בר מצווה או כל אירוע אחר באולם אירועים יכולה להיות משמחת מאוד בעיקר כשמדובר באירוע שאליו כל המשפחה מגיע יחד. אירוע כזה שמלווה במאכלים נהדרים ובמוזיקה שלצליליה אפשר לרקוד כולם יחד יכול להיות משמח מאוד אפילו כשיש לכם ילדים קטנים. עם זאת, אנשים רבים רואים בהגעה לאירוע עם ילד קטן כנטל שצריך למצוא לו פתרון כיוון שהוא יכול לעשות בלגן גדול ולעשות לנו הרבה פדיחות. ילד קטן יכול להתנהג בצורה לא נאותה כאשר הוא נמצא בקרבת אנשים רבים מכל מיני סיבות ולכן יש צורך לפתור אותם מראש.

מה עושים עם הילד באירוע?

  • ילד יכול להיות מאוד לא נעים באולם אירועים בעיקר כשהוא מרגיש משועמם. בעוד אנחנו אורים שלום לאנשים רבים הילד יכול להשתעמם מאוד ולהתחיל לנסות למצוא לעצמו עיסוקים. ההתנהגות משתנה עם הגיל וילד בן חמש או שש יכול להתרוצץ באולם האירועים ולחפש לעצמו תעסוקה שיכולה להיות גם שלילית. לא בכל אירוע יש משחקים לילדים ורק בבריתות לאחרונה ניתן לראות את המגמה הזו של הפעלות לילדים אך במידה ואין כאלו צריך לנסות להציג את הילד כל הזדמנות, שאנשים רבים יצרו איתו שיחות ואם לא, עלינו מוטלת המשימה.

 

  • הילד שלכם צריך לתשומת לב כמו כל ילד בגילו. יש ילדים ביישנים יותר שיהיו מופנמים לעומת ילדים יותר מוחצנים אך בכל מקרה היעדר תשומת לב בעיקר במקום כמו אולם אירועים בו יש אנשים רבים יכולה לעשות לילד הרבה רע בלב. חשוב מאוד להעניק לילד תשומת לב וגם אם אנחנו רוצים ללכת לרקוד או רואים שהילד די משתעמם, לתת לסבא או לסבתא לשמור עליו ולתת לו את הגיוון שהוא צריך.

היכרות עם ילדים אחרים

באולם אירועים בו יש שלוש מאות מוזמנים סביר להניח שהילד שלכם לא יהיה הילד היחיד. כדי ליצור עניין נוסף בהישארות באולם האירועים וכדי שהוא יפסיק להפריע או להיות חסר מעש נסו להכיר לו ילדים אחרים בני גילו וכך הוא ימצא לעצמו חברים חדשים וירגיש יותר טוב בנוכחות שלו במקום.

כללי