התפקיד של מועדון צרכנות, הוא בעצם להעניק לקבוצה מסוימת באוכלוסייה הנחות קבועות ברשתות שונות. מה האינטרס כאן של הרשתות? פשוט מאד – מועדוני הצרכנות כוללים בתוכם אוכלוסיות רבות. אם יוצרים עבורם מועדון מיוחד, הם יטו יותר לבחור ברשת מסוימת, וכך המבצע בעצם משתלם לרשת. בואו ונבחן, מהם חמשת מועדוני הצרכנות המשתלמים ביותר במדינה, שכן הם מעניקים הנחות ניכרות לחבריהם.

 

להלן חמשת המועדונים

חבר – כנראה מדובר על מועדון הצרכנות המשתלם ביותר במדינה. מדובר על מועדון צרכנות שחברים בו כל משרתי הקבע בצה"ל וכן משפחותיהם. חברי מועדון הצרכנות של חבר יכולים לקבל הנחות אפילו ברכישת נדל"ן, אך גם ברכישות היומיומיות הם מקבלים הנחות קבועות ברשתות האופנה, ברשתות של מוצרי חשמל, בחנויות ספרים, וכן ברשתות של בתי קפה ומסעדות.

אשמורת – מדובר על מועדון הצרכנות של חברי הסתדרות המורים, שהם אוכלוסיית ענק. מועדון אשמורת מציע לחבריו בין השאר הנחות ניכרות בכניסה לאטרקציות ברחבי המדינה, וכן הנחות משמעותיות מאד ברכישת מוצרים ברשתות של סופרמרקטים בפריסה ארצית.

הוט – זהו כמובן מועדון צרכנות אשר מיועד לעובדים בחברת התקשרות הוט ולבני משפחותיהם. מאחר שמדובר על חברת ענק, חברים בה גם לא מעט אנשים. החברים במועדון הצרכנות של הוט יכולים גם לצרף את הילדים שלהם שהגיעו לגיל 18 וזה יתרון נוסף, וכן מקבלים הנחות משמעותיות ברכישת מזון בסופרמרקטים.

בהצדעה – כאן מדובר על מועדון צרכנות מסוג קצת שונה, כי מי שחברים בו הם חיילים משוחררים, ומדובר על אוכלוסיית ענק. מועדון בהצדעה בעיקר מציע הנחות הקשורות לעולמם של צעירים אחרי צבא – כניסה לאטרקציות שונות לצעירים, הנחות בקורסים מקצועיים אפשריים, שוברים לרכישת ציוד משרדי וספרי לימוד, ועוד.

שווה – גם זה מועדון צרכנות מעט שונה כי הוא בעצם המועדון של החברים בהסתדרות העובדים הכללית. אם אתם חברי הסתדרות, אתם יכולים להצטרף למועדון, וכך לקבל הנחות בעיקר במוצרים יומיומיים – רכישת מזון בהנחות ניכרות, רכישת בגדים בזול, ועוד.

 

 

אז מה אתם אומרים?

הדבר היפה הוא שמאחר שיש היום שורה ארוכה של מועדוני צרכנות, כמעט כל אדם יכול למצוא את עצמו כחבר בהן – ובכך לקבל הנחות ניכרות.

 

 

כללי