אנו חיים במציאות שבה קשה מאד לדעת מה ילד יום. במציאות מורכבת זו, האנשים שהכי חשוב לנו לשמור עליהם בריאים ושלמים – הם הילדים שלנו. מאחר שחלק ניכר מהיום, הילדים שלנו נמצאים בבתי הספר ובגני הילדים, חשוב לנו לדעת שהם נמצאים בידיים טובות. הדבר קשור לא רק לצוות החינוכי – אלא גם לדעת שהילדים מוגנים ובטוחים לגמרי. בדיוק מהסיבות הללו, מוסדות חינוך רבים, מעוניינים ליצור קשר עם חברת שמירה, שתספק שירותי אבטחה לבתי הספר והגנים.

 

מה כוללים שירותי השמירה והאבטחה?

  • אבטחת הכניסה – חברת שמירה תוכל לספק שומרים, חמושים או לא חמושים, אשר ישמרו על הכניסה והיציאה למוסדות החינוך. כך בין השאר ניתן לוודא שילדים לא עוזבים את שטח המוסד החינוכי ללא אישור, וכמובן למנוע כניסה של גורמים זרים ובלתי מורשים למוסדות החינוך, שעלולים לפגוע בילדים.
  • פטרול – חברת שמירה תוכל כמובן שם לספק שירותי פטרול סביב הגן או בית הספר. במיוחד הדבר נפוץ במוסדות חינוך גדולים יחסית, שבהם יש מספר נקודות תורפה רגישות (פרצות בגדר, גדר נמוכה, וכיו"ב). במהלך הפטרול, אפשר לוודא שאף גורם מסוכן לא מנסה להיכנס למוסד החינוכי מבפנים.
  • שמירה על בטחון בתוך המוסד – חשוב מאד לציין שלעתים בבתי הספר, יש תופעות של אלימות, פיזית ומילולית כאחד. חברת שמירה תוכל לספק שומרים שיודעים כיצד למנוע ממקרי אלימות להקצין, וכך ניתן לשמור על הביטחון של כל הילדים לאורך זמן.

לא מתפשרים בנושא

חשוב מאד לציין, כי חברת השמירה אשר מספקת שירותי שמירה ואבטחה לבית הספר, צריכה כמובן לעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר שיש. על השומרים להיות מנוסים ומאומנים בשמירה על ילדים קטנים, וכן לדעת לזהות גורמים שעלולים להיות בעיתיים. מאחר שמדובר על אוכלוסיה רגישה במיוחד – הרי שחשוב ליצור קשר רק עם חברות השמירה המובילות והטובות ביותר שיש.

כללי