אתם מניחים את התינוק הקטן שלכם בעריסה שלו, והולכים לחדר השינה שלכם. אלא שאתם לא באמת מצליחים להירגע וללכת לישון. יש כל כך הרבה חששות שעולים מיד לראשכם – מה יקרה אם הילד יתהפך ויתקשה לנשום, מה אם פורץ יכנס לחדר התינוק, מה אם לתינוק יהיה חם מידי או קר מידי, ובקיצור – אתם פשוט כל כך דואגים לו, שכן מרוב שהוא קטן, הוא נראה פגיע כל כך. אחת הדרכים הטובות ביותר להרגיע את עצמכם וגם לדעת שהתינוק אכן בסדר – הוא פשוט לקנות אינטרקום מתאים, שיאפשר לכם לדעת שתמיד התינוק חש בטוב בעת השינה.

אינטרקום לתינוק

סוגי האינטרקומים שאפשר למצוא

  • אינטרקום עם מוניטור נשימה – אחת הסכנות המרכזיות לתינוקות, היא שהם עלולים להתהפך על הבטן, ואז לא להצליח להתהפך חזרה ולכן עלולים להיחנק. לכן, פותח אינטרקום מיוחד שכולל מוניטור נשימה. אם המוניטור מזהה שהילד מתקשה לנשום, הוא מצפצף בחדר ההורים, ואלו יודעים לגשת במהירות וכמובן לטפל בתינוק לפני שקורה אסון.
  • אינטרקום עם קול – מדובר על אינטרקום שפשוט מאפשר לכם לשמוע כל מה שקורה בחדר התינוק. כך אם תרצו תוכלו להקשיב לנשימות שלו. אם תרצו – תוכלו לשמוע האם התינוק בוכה (יעיל מאד במידה והחדר של התינוק רחוק מאד מהחדר שלכם ואתם חוששים שלא תשמעו אותו). אפשר כמובן גם לשמוע האם יש אדם זר שלפתע נכנס לחדר התינוק.
  • אינטרקום עם מדדים – מדובר על אינטרקום שיש לו תכונה חשובה נוספת, שכן הוא מסור לכם מידע על הטמפרטורה ומידת הלחות שיש בחדר. כך תדעו האם יש סיכון שלתינוק חם מידי או קר מידי, או שהסביבה לחה מידי, ותוכלו לטפל בכך במהירות.

עוד סוגים שכדאי להכיר

אפשר למצוא היום מערכות אינטרקום שכוללות גם תיעוד וידאו חי מחדר התינוק, אם תרצו ממש לצפות בתינוק שלכם בכל שלב. יש מערכות שכוללות אף חיבור מיוחד לטלפון הסלולרי או למחשב שלכם, אם תרצו מעקב מכל מקום, בכל זמן.

 

באדיבות: אנטנות רצון

כללי