יום המעבר עם הילדים

מבחינת משפחות עם ילדים, הצלחה של הובלות בחיפה, בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ נמדדות על פי האופן בו שורדים את יום המעבר הלכה למעשה כל בני המשפחה מקטן ועד גדול. חשוב מאד לקחת בחשבון את העובדה כי ילדים בגיל היסודי יכולים לייצר הרבה בעיות עבור הורים אשר מעוניינים לסיים את ההובלה במהירות וביעילות מטבע הדברים. ראשית, ילדים בגיל הזה משתעממים במהירות אולם לא תמיד מבינים מה עומד על הכף. מצד אחד הם רוצים לקחת חלק בחוויה וחשים כי משהו יוצא דופן מתרחש בסביבה שלהם, אך מצד שני אי אפשר באמת לתת להם לארוז או לסחוב ארגזים, ועל כן יש להיערך לכך בצורה נכונה על מנת למזער בעיות שונות.

שנית, הובלות בחיפה ובמקומות אחרים נערכות על ידי אנשי מקצוע מיומנים המסתובבים בתוך הבית. בשלב הזה של ההובלה חשוב מאוד להרחיק את הילדים ולמנוע מהם להפריע או חלילה לספוג מכה. ההורים אחראיים על הילדים גם במהלך יום המעבר ועל אף הקשיים הצפויים.

טיפים להובלה מוצלחת

רגע לפני שאתם מזמינים שירותי הובלות בחיפה, במרכז או בדרום, השתמשו בטיפים הבאים:

–        ספרו לילדים על יום המעבר ותנו להם להרגיש חלק מהאירוע

–        שתפו את הילדים בתכנון לקראת הדירה החדשה

–        תנו לילדים תחומי אחריות

–        בקשו מהילדים לנסות לארוז לבדם חלק מהבגדים או הצעצועים

–        הקפידו על כללי הבטיחות במהלך העמסה, טעינה ופריקה של הציוד

אפשרות נוספת עבור הורים המעוניינים לשרוד את יום המעבר עם ילדים בגיל היסודי היא לשלוח אותם לחברים או בני משפחה. ביקור מן הסוג הזה מקל על ההורים וגם על הילדים. ילדים לא חייבים להיות בבית במהלך המעבר ואפשר להביא אותם ישירות אל הדירה החדשה. בצורה כזו ניתן לחסוך את עוגמת הנפש ולהבטיח תהליך מוצלח של הובלות בחיפה ובערים אחרות. בשורה התחתונה, ילדים מחייבים התאמות מבחינת ההורים ויש להקפיד על כך.

כללי