אין זאת עובדה יוצאת דופן כי רוב הילדים לא אוהבים לעשות ספורט. העידן הטכנולוגי של ימינו גרם לילדים להחליף את משחקי החצר, הגומי, הכדורגל והקלאס, במשחקי טלוויזיה או משחקי מחשב, אשר אינם מצריכים מן הילד לקום מהספה. יחד עם הנוחות המתלווה להעברת הזמן בנעימים גם בבית על הספה, תזונת הילדים מורכבת פעמים רבות ממזונות משמינים שאינם בריאים לגוף. השילוב בין מזונות עתירי שומן לבין הרביצה על הספה גורם לילדים רבים לסבול מעודף משקל, ולהורים רבים להישאר חסרי אונים אל מול התופעה. אם כך, כיצד תוכלו לשכנע את הילד "להזיז קצת את התחת", ולא רק לארון החטיפים? כל התשובות במאמר הבא.

נעלי ספורט לילדים עושים חשק להתעמל

נעלי ספורט לילדיםהפריט החשוב ביותר כאשר מבצעים פעילות ספורטיבית כלשהי היא נעלי ספורט. תוכלו לפנק את הילד בנעלי ספורט חדשות לבחירתו, וכך לנסות ולשכנע אותו לבצע פעילות גופנית, הרי איך יוכל לנצל היטב את הנעליים החדשות? השוק רווי במגוון רחב של נעלי ספורט לילדים, דגמים, צורות וצבעים שונים, אשר עשויים להפוך את הבחירה למבלבלת. הנה לכם מספר טיפים לבחירה של נעלי ספורט לילדים בצורה טובה וחכמה:

  • ראשית, חשוב מאוד להקפיד ולרכוש נעליים בדיוק במידה של הילד, ולא במידה קטנה או גדולה יותר. המידה הטובה לילד היא כאשר האצבע שלו מגיעה כמעט עד הקצה של הנעל כאשר הוא עומד, אך לא נוגעת בסוף הנעל. כמובן שהילד צריך להרגיש בנוח ללכת בנעל, ואם הוא מתלונן כי לוחץ, זו היא סיבה טובה להחליף לאחת אחרת.
  • שנית, נעלי הספורט צריכות להיות קלות וגמישות, ועליהן להיות מצוידות בבולמי זעזועים.
  • חשוב שהנעליים יהיו עשויות מחומרים ומבדים נושמים, על מנת למנוע הזעה של הרגל בתוך הנעל. נעליים העשויות מבדי רשת מאוררים מונעות הזעה של כף הרגל, וריחות לא נעימים של הנעל.
  • בנעלי ספורט בשימוש מוגבר לרוב ניתן לראות שחיקה של הסוליה ושל כריות האוויר. במצב כזה כדאי מאוד להחליף את נעלי הספורט לנעליים חדשות ואיכותיות יותר, ולא לתת לילד להתעמל עם נעלים במצב שחוק.

חוגים מעניינים

ילדים לא אוהבים לעשות פעילות גופנית כאשר היא מוגדרת כאחת כזו. פעילות גופנית במסווה של חוג ספורט מהנה, אינה נחשבת בעיני הילד כפעילות גופנית, ויכולה להתקבל בצורה טוב יותר. תוכלו לרשום את הילד לחוג כדורסל, כדורגל או כדורעף, חוג התעמלות קרקע וחוג ריקוד, חוגי אומנויות לחימה ועוד. התייעצו עם הילד, ותנו לו לבחור את החוג האהוב עליו. כך לא יהיה תירוץ להשתמש בנעלי הספורט החדשות, ואתם תהיו רגועים ומרוצים.

שכנוע במסווה

רכישה של נעלי ספורט לילדים ורישום לחוגים מהנים יסייעו לכם בתור הורים לשכנע את הילד לעשות פעילות גופנית, מבלי לציין בפניהם שזה מה שהם עושים. לעיתים, פעולות קטנות אלו יכולים למנוע וויכוחים רבים ותסכול של הילד ושל ההורים יחד.

כללי