שמירה על ביטחון הילדים היא משימה המלווה את ההורים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. רוב התאונות והאסונות הקשורים לילדים מתרחשים בתוך הבית. המשמעות היא שאסור להוריד את העיניים מהילדים אפילו לרגע אחד, ואפשר גם להיעזר בעוד כמה כלים כדי לסייע לנו בכך:

א. מצלמות אבטחה – השימוש במצלמות אבטחה נפוץ בקרב הורים לילדים קטנים המזמינים שירותי בייביסיטר. אומנת פרטית יכולה ללוות את הילדים במשך שעות ארוכות כאשר ההורים לא בסביבה. הדרך היחידה לשמור על ביטחון הילדים היא להתקין מצלמות אבטחה בסלון, במטבח ובחדרי השינה. בנוסף, המצלמות מייצרות הרתעה והן עוזרות לחשוף ניסיונות גניבה או פריצה לבית.

לשמור על הילדים בטוחים בביתב. שערים חשמליים – התקנת שערים חשמליים היא פתרון מומלץ עבור משפחות עם ילדים בכל הגילאים. השער החשמלי מתאים לכניסה ולחנייה, הוא מעלה את ערך הנכס והוא מייצר תחושה של פרטיות וביטחון. שערים חשמליים קלים מאוד לתפעול וניתן להשיג אותם במגוון דגמים. בהקשר של ביטחון הילדים, השימוש העיקרי בשער הוא למניעת ריצה לכביש ולצורך גידור איזור המגורים.

ג. כיסוי פינות והרמת חפצים חדים – כללי בטיחות מתחילים גם בדברים הבסיסיים ביותר. הורים שרוצים לשמור על ביטחון הילדים בבית צריכים לכסות את כל הפינות החדות של הרהיטים או מכשירי החשמל, להרים חפצים חדים ולוותר על שולחנות זכוכית לטובת חומרי גלם אחרים.

ביטחון מתחיל בבית ונמשך בחצר

רוצים לשמור על ביטחון הילדים שלכם? אל תשכחו את החצר, הגינה, המרפסת או הגג. בכל איזור בו הילדים נמצאים צריכים להיות אמצעי בטיחות ברמה הגבוהה ביותר. אם יש לכם בריכה, עליכם לגדר אותה היטב ולמנוע גישה למים. ילדים נמשכים למקורות מים ואין סיבה לסכן אותם עם בריכה פתוחה. את המרפסת או הגג תצטרכו לסגור עם גדר מתאימה וכך למנוע את הסיכון לנפילות. פעולה דומה כדאי לכם לבצע בחלונות חדר השינה, בעיקר באמצעות סורגים.

שמירה על בטיחות הילדים היא חלק בלתי נפרד מחיי המשפחה. גייסו את הכלים המתאימים לכם ותוכלו לישון בשקט בלילה.

כללי