החופש הגדול ובהמשך גם ראש השנה ותקופת החגים, הינם חגיגה גדולה בעבור הילדים. ים, בריכה, חופש, טלוויזיה, כיף ובילויים. לאורך כל ימות השנה הילדים מצויים במסגרות שונות, והזמן החופשי שלהם הוא בעיקר בסופי שבוע. אולם, בחופש הילדים נמצאים לאורך כל היום בבית, ועל ההורים למצוא להם תעסוקה. אחת ההצעות הטובות לתעסוקה לילדים היא יצירת פינות משחק בבית או בחצר בעבור הילדים.

יצירת פינות משחק בבית

על מנת להעסיק את הילדים בבית תוכלו ליצור להם פינות משחק שונות כמו:

  • פינת יצירה: צביעה, ציור, יצירה בפלסטלינה, מדבקות, צבעי גועש ועוד.
  • פינת תחפושות: אפשרות להתחפש בבגדים של אמא ואבא, לשים איפור, מעלי עקב ועוד.
  • פינת סרטים: תוכלו להחשיך את החדר או הסלון, לעשות פינת פופקורן וממתקים, ולהקרין סרטים, ועוד.

פינות משחק בחצר  

ראשית על מנת ליצור פינות משחק בחצר חשוב שתתקינו רשת צל, או סככה, ליצירת פתרונות הצללה מפני השמש הקופחת. פינות המשחק שניתן ליצור בחצר יכולות להיות:

  • פינת בריכה: להציב בריכה מתנפחת קטנה, ולתת לילדים לשחק במים.
  • פינת קרב: ליצור פינה אשר נראית כמו שדה קרב, לרכוש כמה רובי מים ולתת לילדים לשחק.
  • פינת משחקי חברה: להזמין כמה חברים של הילדים, וליצור פינה של משחקי חברה שונים כמו: לאכול טבלת שוקולד בסכין ומזלג, לעטוף חברים בנייר טואלט ועוד. תוכלו גם לשים משחקי חברה שונים כמו קלפים, מונופול ועוד.

פתרונות הצללה לפינות המשחק בחצר  

למעט מריחת הילדים במסנני קרינה בעת השהייה בחצר, מומלץ מאוד להתקין גם פתרונות הצללה שונים, כמו רשתות צל. רשתות צל. רשת צל היא מעין סככה העשויה סיבי פוליאסטר, הארוגים בצורת שתי וערב, אשר מקנים לה יכולת הצללה מעולה. פתרונות הצללה אלו, כמו רשת צל, ישמרו על הילדים שלכם מוגנים בפני קרינת השמש, ויסייעו לכם לעבור את הקיץ בצורה חכמה.

כללי