אין ילד שלא אוהב ימי הולדת ומתנות, ואין ילד שלא מחכה ליום ההולדת שלו. אולם, ישנם ילדים אשר נולדו בחודשי יולי אוגוסט, בחופשת הקיץ, ואינה יכולים לחגוג את יום ההולדת עם החברים לכיתה, כמו שאר הילדים. לרוב, על מנת שלא לבאס את הילדים, בוחרים ההורים בחגיגית יום הולדת מצומצמת עם המשפחה ואולי כמה חברים טובים במועד של יום ההולדת, ואת יום ההולדת הכיתתי מזיזים לחודש יוני, לפני תחילת החופש הגדול, או לחודש ספטמבר. לרוב, יבחרו ההורים להזיז את החגיגה לחודש יוני, מאחר וחודש ספטמבר מלא בחגים ובאירועי פתיחת שנה.

מתנפחים להשכרה לחגיגת יום הולדת מושלמת

אם אתם מעוניינים לפצות את הילד על כך שיום ההולדת שלו צריך לזוז מהתאריך המקורי, תוכלו לחגוג לו יום הולדת מהסרטים בבריכה. פנו לבריכה העירונית, ובקשו יום בו תוכלו לסגור את הבריכה החיצונית לצורך האירוע. על מנת להפוך את האירוע למהנה אפילו עוד יותר, תוכלו להוסיף מתנפחים להשכרה, ואז החגיגה תהיה מושלמת.מתנפחים בבריכה

מה חשוב לדעת לפני שמשכירים מתנפחים?  

כאשר אתם פונים לחברה אשר מציעה מתנפחים להשכרה, עליכם לברר מספר פרטים חשובים:

  • חשוב שתוודאו כי הציוד בו החברה עושה שימוש עשוי מחומרים בטיחותיים וחזקים, אשר עמידים בפני קפיצות של ילדים, ומתאימים לשהייה במים.
  • שנית, חשוב שתבצעו סקר שוק קטן ותוודאו מה טווח המחירים בעבור השכרת מתנפחים, והזמינו מספר מסוים של מתנפחים אשר תואם את התקציב האישי שלכם.

בטיחות קודמת לכל

חשוב שתדעו כי כל חברה אשר מציעה מתנפחים להשכרה צריכה לספק לכם גם מפעיל, המתמחה בהפעלת המתקנים, ובשמירה על בטיחות הילדים בעת השימוש. שנית, מומלץ מאוד שתוודאו כי הבריכה תספק בעבורכם מציל שיעמוד לרשותכם לאורך כל החגיגה. הדאגה לבטיחות צריכה להיות בראש השיקולים, מאחר ויום ההולדת יכול להפוך בשנייה למקור לאסון.

  • המאמר באדיבות אירועים לכל – מתקנים מתנפחים ורשתות הצללה | טל': 050- 5316684
כללי