יומנים מעוצבים לתלמידים בהתאמה אישית בהדפסה!

אחד מהכלים השימושיים ביותר עבור תלמידים בבתי הספר, הוא כידוע היומן. היומן משמש לא רק כמקום לרשום בו את שיעורי הבית (בינינו, לא כל הילדים ששים תמיד לרשום בו שיעורים). היומן הוא גם כלי לתקשורת בין המורה לבין ההורה, הוא גם המקום לילד לרשום לעצמו תזכורות שונות, ובאופן כללי זה כלי עבודה די חשוב עבור ילדים ובני נוער. אם כך, למה שלא תספקו להם יומנים מודפסים ומעוצבים בהתאמה אישית? יש כיום לא מעט הצעות מיוחדות ליומנים מעוצבים לתלמידים שהם באמת מיוחדים!

כיצד שירות הדפסת היומנים עובד?

  • איך זה בכלל אפשרי? – פשוט מאד. כיום כל אחד יכול להזמין כמות מסוימת של יומנים מודפסים – בין אם מדובר על הזמנה של עותק אחד בלבד, או הזמנה של מספר עותקים. את היומנים מדפיסים בבתי דפוס שמתמחים בכך, ואתם יכולים לבוא ולאסוך אותם. לרוב, בית הדפוס שולח לכם סקיצה בסיסית של יומנים מודפסים, ואתם כמובן מוזמנים להוסיף עליה טקסט, תמונות, ציורים, ועוד – הכל כדי שלתלמידים יהיה בסוף יומן מקורי משלהם שהם יוכלו להשתמש בו.
  • על אילו עיצובים מדובר? – כל עיצוב שרק תרצו! כשפונים לבית הדפוס ומזמינים ממנו יומנים מודפסים, אפשר לבקש לראות כמה סקיצות אפשריות לסידור של היומן. יש כיום סידורים שנחשבים קלאסיים, ויש סידורים קצת יותר מקוריים – ואפשר שגם הילד יהיה כמובן שותף בתהליך הבחירה של היומן שלו. על העיצוב הבסיסי של היומן, אפשר כאמור להוסיף כל מיני אלמנטים בהתאם לצורך והרצון שלכם.
  • זה לא יקר? – לא בהכרח. זה נכון שההשקעה ביומן המעוצב לתלמיד אמנם עולה כסף, אבל ככלל המחיר עבור יומנים מודפסים איננו כה גבוה. התמורה שאתם מקבלים היא כמובן שהילדים שלכם מרוצים הרבה יותר – ואף מתגאים ביומן האישי שלהם שאין עוד כמותו.

הדפסת יומנים

מעודד את התלמידים להשתמש ביומן

למה הרבה הורים פונים לאחרונה לפתרון של יומנים מעוצבים לתלמידים? מסיבה פשוטה: ההורים רוצים לעודד את הילדים שלהם להשתמש ביומנים וכמה שיותר – יותר טוב. אם מדפיסים עבורם יומן מיוחד ומעוצב, זה כמובן מעודד אותם יותר ויותר להשתמש ביומן.

כללי