כולנו יודעים שילדים הם שמחה וברכה, אבל ילדים מביאים איתם עוד משהו – הוצאות רבות. למעשה, זוג צעיר מוציא את עיקר כספו בעיקר על הילדים. יש לזכור שברגע שמצטרף ילד למשפחה, ובוודאי כשיש שני ילדים, ההוצאות גדלות – צריך לעבור לדירה גדולה ומרווחת יותר, קונים יותר אוכל, יותר בגדים, וקונים גם צעצועים ומשחקים, וכמובן זה עוד לפני שמדובר על בילויים וטיולים שונים. אם כך, חשוב מאד להבין איך אפשר להתחיל לחסוך בהוצאות המשפחה כשיש ילדים – ועדיין לשמור על רמת חיים גבוהה.

כמה טיפים לחיסכון נוח

  • דילים באתרים – כיום יש אתרים רבים שעוסקים ברכישת דילים ומבצעים מראש וגם קופונים שונים. כך אפשר לקנות דיל מיוחד עבור ארוחה במסעדה ואפילו עבור חופשה, באחוזים ניכרים שמספקים לכם הנחה מעולה. הדבר מאפשר לכם ליהנות ולבלות עם כל המשפחה, לעתים בחצי מהמחיר המקורי.
  • חיבור אל עידן + – למי שעוד לא הספיק להכיר, עידן פלוס הוא האפשרות להתקנת ממיר מיוחד בטלוויזיה וקבלת מספר ערוצים ללא תשלום לחברת תקשורת. אם אתם תוהים מה יהיה לילדים לראות – הרי שבתוך עידן + יש את ערוץ 23 שמספק תכנים מעולים לילדים, מה גם שבעתיד עתיד להצטרף לחבילת הערוצים ערוץ מיוחד נוסף עבור הילדים, כך שלא ישעמם להם אפילו לרגע.
  • השוואת סלי קניות – מומלץ בחום לבצע השוואה של סלי קניות ולבדוק כמה מכולות או מספר סופרמרקטים שונים, ולראות מה היצע המבצעים שלהם, האם זה רלוונטי למוצרים שאתם קונים, וכיו"ב. השוואה זו לוקחת זמן, אבל החיסכון שלה מצטבר לאלפי שקלים בשנה!

    טיפים לחיסכון עם ילדים
    חיסכון עם ילדים

לחסוך אך לא לצמצם

בעצם, כל החוכמה היא שכיום אתם יכולים לקבל טיפים שונים עבור חיסכון למשפחה עם ילדים, מבלי שאתם בהכרח מוותרים על איכות החיים שלכם. הצעדים שונים אמנם דורשים מעט זמן ויותר השקעה, אבל הם כל כך משתלמים ובסוף הם כל כך נוחים, כך שהתרומה שלהם לתקציב המשפחתי היא אדירה.

כללי