שנת הלימודים החלה וילדיכם מבקשים להירשם לחוג נגרות. אל תיבהלו, חוגי הנגרות השונים מהווים פלטפורמה נהדרת לא רק ללימודי הנגרות המעשיים, אלא גם לפיתוח יכולות מוטוריות, ראייה ותכנון תלת מימדיים ויכולת פתרון בעיות. מה החוג כולל? לאילו גילאים הוא מתאים? האם בני יוכל עתה לבנות עמי מחסני עצים כמו שתמיד רציתי?

כל מה שרציתם לדעת על חוגי נגרות לילדים

תוכן הלימוד

בחוג הנגרות מקנים כלים טכניים של שימוש בפטיש ומסמרים, טכניקות ניסור, סימון ושיטות שיוף. הילדים לומדים לתכנן ולפתח רעיונית את המוצר שלהם ולהוציאו אל הפועל. הלימודים משפרים את יכולות הריכוז, מעמיקים את יצר הסקרנות ומעלים את הבטחון העצמי של התלמידים. בסיום ההכשרה הראשונית הילדים יכולים להתחיל לבנות צעצועי עץ, ארגז כלים אישי, רהיטים ומחסני עצים.

כמות המשתתפים

חוגי הנגרות נלמדים בקבוצות קטנות, הכוללות עד חמישה משתתפים, על מנת להעניק יחס אישי לכל ילד. אילו מסגרות קבוצתיות אחרות מאפשרות לימוד כה אישי ועם זאת קבוצתי.

בטיחות

הלימודים נערכים בסביבה בטוחה, תוך השגחה צמודה והקפדה על כללי הבטיחות. אף ילד לא ישחק לבדו במחסני עצים מבלי שישגיחו עליו. נוסף על כך, הילדים בחוג מבוטחים בביטוח מקצועי.

מתי החוג מתקיים

חוגי הנגרות מתקיימים במשך שעה שבועית אחת עד שלוש. ישנם חוגים המתקיימים במחסני עצים מרשימים ומאובזרים.
טווח גילאים: רוב חוגי הנגרות מתאימים לילדים בני 6 עד 12, עם התאמה בתכנים בהתאם לכל גיל.

עלות החוג

עלות החוג החודשית נעה בין 150 ל-300 ש"ח. קיימים מקומות המציעים הנחה בתשלום מראש והתחייבות לתקופה העולה על מספר חודשים בודדים. עלות סדנא חד פעמית עולה בין 35-50 ש"ח לאדם.

חוגי הנגרות מקנים לילדים תחביב מהנה ומעשיר

עם הידע שילדיכם צברו בחוג הנגרות, הם יוכלו לבנות כל מה שירצו. כעת תוכלו להרכיב יחד שולחן חדש לבית, לבנות מחסני עצים לגינה ולהכין מלונה לכלב. תוכלו לעסוק בנגרות עם ילדיכם ולפתח תחביב איכותי ושימושי עד מאוד. מי יודע, אולי בעתיד ילדכם ילמד אתכם ויהווה עבורכם פתח לעולם הנגרות המופלא.

המאמר נכתב באדיבות א.י זוהר עץ אינסטלציה בע"מ- מחסני עצים.

כללי