מזג האוויר בישראל יכול לעזור לבנות לחגוג בת מצווה סביב בריכות שחיה ביתיות כמעט לכל אורך השנה. חגיגת מסיבת בת מצווה בבריכה היא אירוע בלתי נשכח עבור חברות של כלת האירוע, בני המשפחה וחברים של ההורים. בנוסף, משתלם יותר לחגוג בת מצווה סביב הבריכה בחצר של הבית מאשר באולם או גן אירועים. התנאי היחיד הוא להיערך מראש לקראת האירוע ולא לשכוח לקבוע מבוגר אחראי שיפקח על המסיבה.

הורים שרוצים להפיק חגיגת מסיבת בת מצווה סביב בריכות שחיה ביתיות יכולים להיעזר בטיפים הבאים:

א. קבלו אישורי הגעה – קבלת אישורי הגעה היא חלק חשוב בהפקת אירוע ביתי. בניגוד לאולמות או גני אירועים, בתים פרטיים לא מסוגלים להכיל מאות מוזמנים בעת ובעונה אחת וכל שינוי בכמות האורחים מחייב התאמה של הרבה דברים אחרים. הפתרון הוא לפיכך לקבל אישורי הגעה ולוודא שגם הבריכה מתאימה למספר המוזמנים.

ב. בחרו היטב את האטרקציות – לא מספיק לתת לבנות שבאות לחגוג בת מצווה להשתמש בבריכה ויש לדאוג עבורן לאטרקציות נוספות. אפשר לבחור את האטרקציות בליווי כלת בת המצווה, לבד או על סמך המלצות של חברים ומשפחה.

ג. שמרו על הבטיחות – הבטיחות צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות של ההורים בכל פעם שבה הם בוחרים לנצל את היתרונות של בריכות שחיה ביתיות. עם זאת, יש לקחת בחשבון שאירוע שאליו מגיעים מוזמנים דורש הקפדה חמורה יותר על הבטיחות ולכן אותה משיגים רק באמצעות מבוגר אחראי.

האם אפשר לחגוג סביב כל סוג של בריכות שחיה ביתיות?

בריכות שחיה ביתיות הן כבר לא פריבילגיה של בעלי הון בלבד. אפשר למצוא את הבריכות בהרבה בתים עם חצרות ויש גם דירות שבהן הבריכה נמצאת על הגג או במרפסת. מבחינת ההורים שמתכננים להפיק אירוע בת מצווה, השאלה החשובה היא איך לחגוג עם הילדה ולא מה גודל הבריכה.

הבריכה אמורה להעניק ערך מוסף לאירוע. כדאי להתאים את האירוע לסוג הבריכה, להתייחס גם לתנאי מזג האוויר ולתת לכל המוזמנים לחגוג ולהתרענן במים הצוננים.