סביבת בית הספר צריכה להיות הסביבה הבריאה והבטוחה ביותר עבור הילדים שלנו, ומצב של ביוב פתוח הוא מצב שאינו בריא, אינו נעים ואינו בטוח. במצבים של ביוב פתוח בקרבת בית הספר, עליכם לפנות לשירותי ביוב מקצועיים לטיפול בכך – וכעת נבין זאת לעומק.

סביבת בית הספר צריכה להיות נעימה, נוחה ובעיקר בריאה ובטוחה לילדים שלנו

בית הספר הוא סביבה שאליה אנחנו שולחים את הילדים שלנו בכדי ללמוד ובכדי להתחנך – ואנחנו רוצים לדעת שהדבר מתרחש בסביבה שהיא הכי בטוחה ובריאה עבורם, ואף מקבלים זאת כמובן מאליו כחלק מתפקידו של בית הספר. עם זאת, ישנן נקודות תורפה בריאותיות ובטיחותיות שאנחנו אולי לא מעלים על דעתנו, כמו לדוגמה מצב של ביוב פתוח בקרבת בית הספר – שלא חייב להיות אפילו בשטחו, אבל משפיע בהחלט על המצב בו וצריך למנוע את הסיכון הזה בצורה היעילה ביותר עם שירותי ביוב מקצועיים.

מה הסיכון במצב של ביוב פתוח בקרבת בית הספר, וכיצד יש לטפל בכך?

  • מה הסיכון? הסיכון במצב של ביוב פתוח הוא סיכון בריאותי ובטיחותי. ברמה הבריאותית, מדובר בחשיפה לריחות מזיקים ולחומרים מזיקים שאותם הילדים שלנו נושמים – מעבר לחוסר נעימות שהיא הריח הרע של הביוב הפתוח. ברמה הבטיחותית, הביוב הפתוח מביא עמו מזיקים וחומרים מסוכנים אחרים – שמהווים סיכון בטיחותי ישיר לילדים שלנו, אותו צריך למנוע באופן ישיר עם שירותי ביוב.
  • למי צריך לפנות? במצב של ביוב פתוח בקרבת בית הספר, חשוב לפנות באופן מידי לשירותי ביוב מקצועיים שמטפלים במצב הזה – והדבר הוא אחריות של הגורמים הלוגיסטיים והמנהלתיים בבית הספר, ובמידה והדבר לא מתרחש גם באחריות הורית. חשוב מאוד לפנות לשירותים ברמה הגבוהה ביותר, המתמחים בתחום הביוב ויודעים בדיוק לאפיין מה התקלה הגורמת לביוב הפתוח וכיצד לטפל בה בצורה היעילה ביותר.

שירותי ביוב מקצועיים יבטיחו את הסביבה הבריאה והבטוחה ביותר לילדים שלכם

כשאתם פונים לשירותי ביוב מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, אתם מבטיחים את הבריאות ואת הבטיחות של הילדים שלכם בבית הספר מבחינה זו – ומאפשרים לבית הספר עצמו להתרכז במה שחשוב באמת, שהוא החינוך וההשכלה של הילדים.

שירותי ביוב
שירותי ביוב
כללי