עם ירידת מחירי הטיסה בשנים האחרונות, הפכו טיולי בחוץ לארץ לא רק לנחלתם של העשירים בלבד. נערים רבים טסים בחופשת הקיץ שלהם ליעדים אקזוטיים כמו איי יוון, צעירים לפני גיוס יעדיפו אולי מקומות אקסטרים כמו איי נאפה שבקפריסין, וצעירים אחרי צבא יבחרו לרוב יעדים מרוחקים יותר כמו הודו ומדינות המזרח הרחוק או מדינות דרום אמריקה. אך כמובן שטיולים ונסיעות לחו"ל לא נגמרות בגילאי העשרים, וכיום, בזכות הירידה במחירי הטיסות וההרשמות המוקדמות באינטרנט, ניתן לתכנן חופשה מושלמת גם עם הילדים במקומות לא פחות מפתים כמו צפון אמריקה או מערב אירופה ואירופה הקלאסית. כך שאם אתם הורים צעירים לילדים, אין סיבה לשבור את הראש עם חיפוש בייביסיטר או סידור לילדים, ואפשר לקחת את כל המשפחה לטיסה ולטיול בחוץ לארץ בלתי נשכח.

טיסה לניו יורק עם הילדים? לא חייב להיות סיוט

למי שחושב על טיסה ליעדים מרוחקים כמו צפון אמריקה, עם כל המשפחה אך חושש מחוסר הסבלנות של הילדים הקטנים שלו, ודאי ישמח לשמוע שקיימות לא מעט אפשרויות של טיסה ישירה לניו יורק, התפוח הגדול בכינוי היותר מוכר שלה, ואחד מהיעדים הפופולאריים עבור תיירים מכל העולם. עצירות במדינות ובשדות תעופה שונים יכולים להרתיע לא מעט הורים שמעוניינים להגיע ישירות למלון ולנוח מהטיסה הארוכה, אך כיום טיסה ישירה לניו יורק עושה חסד עם כל אותם הורים שהרעיון לרדוף אחר ילדיהם בשדות תעופה במדינות זרות למשך כמה שעות מורידה אותם מהרעיון של ביקור במדינה הכי קורצת עבור לא מעט תיירים בכל העולם וכמובן גם בישראל.

אם אתם מעוניינים להגיע לארצות הברית דרך טיסה ישירה לניו יורק, ולמרות כי הטיסה עצמה נמשכת כתריסר שעות, אפשר בהחלט לתכנן את הטיסה שלכם בתבונה. אחת הדרכים היותר פשוטות היא לתכנן את מועד הטיסה לשעות השינה של הילדים שלכם. ילדים קטנים נוטים לישון לא מעט שעות, ואם תצליחו להתאים את מועדה של טיסה ישירה לניו יורק לשעות השינה של הילדים שלכם, תוכלו בקלות לצלוח את הטיסה הארוכה. במספר השעות המתות שנותרו בין שעות השינה של הילדים למועד הנחיתה יוכלו הילדים לצפות במגוון סרטים שמוצעים לצפייה להנאתם של הנוסעים.

תכנון הוא סוד ההצלחה

עוד דרך נוחה לצלוח טיסה ישירה לניו יורק היא תכנון מספר פעילויות עבור הילדים שלכם, בהתאם לגילם. משחקי קלפים תמיד נותרו הדרך המועדפת של נוסעים גדולים כקטנים להעביר את הזמן, אך כיום, בזכות ההיתר להשתמש בטאבלטים בטיסות, יוכלו הילדים לשחק במשחקים למשך מספר שעות, ויודע כל מי שטס עם ילדים קטנים כי כל דרך כשרה עבור השגת מספר שעות של תעסוקת עבור הילדים. אם אתם טסים ביום והתמזל מזלכם ואתם יושבים בצד החלון, אפשר להכין עוד בבית משחק טריוויה בעזרת מפת עולם פשוטה מעל אילו מדינות אנחנו עוברים עכשיו. הדבר ישיג לכם לפחות כמה שעות של שקט בו הילדים, במיוחד אלו הטסים לראשונה בחייהם, יוכלו להתלהב מהעובדה כי הנה, סופסוף הם מיישמים הלכה למעשה את שלמדו בשיעורי הגאוגרפיה שלהם.

כללי