התקדמות והתפתחות הטכנולוגיה והעולם הביאה שינויים רבים בדפוס החים שלנו, האוכל שאנו אוכלים, המוסיקה שאנו שומעים וכמובן האופן שבו אנו נהנים, בכלל זה גם הפעלות לימי הולדת הפכו ברבות השנים להיות אטרקציית קבע בכל אירוע. אם היינו רגילים למסיבת יום הולדת שכללה חברים חברות עוגה וממתקים הרי שהנוף היום כולל ומחייב ליצן או ליצנית שינהלו ויפיקו את האירוע, הנושאים הרבים והמגוונים לא אחת תורמים לגיבוש חברתי של המשתפים והנאה כאחד.

הפעלות לימי הולדת

סגנונות וסוגים של הפעלות לימי הולדת

ישנם לא מעט דרכים ליצור את האירוע המושלם, הפעלות לימי הולדת כוללים את האלמנטים הבסיסיים תמיד ועליהם מוסיפים את התוספות שלמעשה עושות את ההבדל בין הפעלות לימי הולדת על סגנונן וסוגיהן. להלן רשימה בסיסית של סוגי ההפעלות לימי הולדת:

  1. אומן בלונים – אחת האטרקציות העכשוויות ביותר, אומן בלונים שעושה הפעלות לימי הולדת מביא עולם חדש של עיצובים ודמיון שבאים לידי ביטוי בכיפוף בלונים. אומן בלונים מקצועי יכול ויודע להעביר שעה וחצי בקלות עם ילידם שנהנים מהרבה יותר מאשר יצירת חרב או בלבלב מבלונים.
  2. ליצן / ליצנית / ליצנים – כגודל האירוע וכמות המשתתפים כך תהיה כמות הליצנים על הבמה, ליצנים עוד משחר הימים היו אלו שמצחיקים ומביעים ארסנל מושלם של רגשות רק דרך הבעות פנים ותנועות ידיים. הפעלות לימי הולדת שכוללות ליצנים אינם רק פאה ואף אדום או בגד צבעוני, ליצן שמתמחה בהפעלות לימי הולדת יודע, יכול ולמד כיצד להעביר את המסרים שלו באופן שיעניין וירתק את המשתתפים, ליצן תמיד מעניין.
  3. המפיקים – המפיקים שמגיעים להפעלות לימי הולדת למעשה נותנים פיתרון מושלם שכולל הכל, החל מהמופע לילדים ודרך הכיבוד שכולל פופקורן, צמר גפן מתוק או נקניקיות בלחמנייה, הפיתרון הכולל הזה נותן מענה מצוין למי שאינו רוצה להתעסק יותר מידי עם ההכנות וה"מסביב" של האירוע אלא להיות מרוכז וממוקד בבעלי השמחה.

אם כך מה מומלץ לגבי הפעלות לימי הולדת?

ההמלצה היא לעשות את מה שמתאים לכם, ההתאמה היא גם מבחינת סגנון וסוג האירוע, גם מבחינת עלויות, וכמובן המיקום בו אתם עתידים להיות. ככל שיש לכם יותר מקום ושטח כך תוכלו לשלב אלמנטים נוספים באירוע שלכם. וככל שתצטמצמו אז עדיף יהיה לבחור מפעיל אחד בודד על מנת לאפשר מקום להפעלה. טרם בחירת ההפעלות לימי הולדת מאוד מומלץ כי תגיעו לאירוע אחד או שניים של אותו מפעיל על מנת לראות כיצד הוא מתמודד עם הילדים, עד כמה צורמים הרמקולים ובסופו של דבר האם הילדים מתחברים ונהנים. הכוונה להתחבר למפעיל אינה תלויה כלל בילדים או בגילם, ככל שהמפעיל מקצועי יותר ויש לו ידע וניסיון כך הוא ידע ליצור את ה"קליק" עם הילדים.

 

כללי