החופש הגדול כבר כאן, ואיתו חודשיים מלאים של חופש לילדים שלכם. עבור הילדים שלכם אולי מדובר על חופשה קסומה ומהנה – אבל אתם אלו שצריכים לחשוב מה תעשו איתם עכשיו במשך חודשיים כשאין בית ספר וגן. אמנם הקייטנות נותנות לעתים מענה חלקי, אבל כאמור הוא איננו מלא. לכן, כדאי לחשוב אילו פעילויות לילדים אפשר לקיים בחופש הגדול, מהן האפשרויות שעומדות בפניכם, וכמובן – מה מומלץ יותר מבין מגוון הפעילויות.

סוגי פעילויות שכדאי להכיר

  • מופעים לילדים – מי שמחפש פעילויות לילדים שלו, יוכל לקחת אותם למופע מיוחד שמאורגן עבורכם. בחופשה גדול ניתן למצוא ???????????????????????????????????????????ברחבי הארץ עשרות מופעים אשר מועלים לקהל של ילדים. במקרים רבים, מופעים אלו הם חינמיים לגמרי, או שהם במחירי עלות נמוכים יחסית. חלק מהמופעים הם באולמות תיאטרון, אך חלק ניכר מהם נערך ברחוב, בגנים השונים, ואף במרכזים המסחריים, כך שהם גם זמינים למדי עבורכם.
  • טיול עם כל המשפחה – סוג אחר לגמרי של פעילויות לילדים הוא כמובן טיול שבו אתם תארזו תיק, תיכנסו לרכב, ותתחילו לטייל בכל רחבי הארץ. חשוב מאד לציין שפעילות מסוג זה דורשת מכם כמובן השתתפות פעילה. עם זאת, מדובר על חוויה נהדרת שגם מגבשת את כל המשפחה. בטיול אפשר לבקר בדרך בשפע של אטרקציות מדהימות בכל רחבי הארץ, כדי שהילדים ייהנו במיוחד.
  • סדנאות יצירה – מי שמחפש פעילויות לילדים עם ראש יצירתי, יוכל לרשום אותם לסדנאות היצירה השונות שנערכות בכל הארץ. תנו לילדים כמה טושים, צבעים, גואש, גבס ועוד כמה חומרים – והם יוכלו לבלות שעות בעבודות יצירה מכל סוג. הסדנאות הללו נערכות לא פעם במתנ"סים שכונתיים וכן במרכזים מסחריים, כך שקל להגיע אליהם, ועלותם היא בחינם או שהיא נמוכה מאד.

לא צריך רק לשבת בבית

הדבר שחשוב לזכור הוא שגם אם החופש הגדול הגיע, אין משמעות הדבר שהילדים נמצאים שעות ארוכות בבית מול הטלוויזיה והמחשב. יש לא מעט פעילויות שהם יכולים להירשם אליהן, וכך למצות היטב את החופשה שלהם.

כללי