הובלות חדרי ילדים
הובלות חדרי ילדים

אתם כבר מוכנים לקראת המעבר, ויצרתם קשר עם חברת הובלות בחדרה, ואתם רוצים כבר להגיע ליום המעבר לדירה החדשה שלכם. רגע לפני שאתם מתחילים לארוז את הכל, יש משהו אחד שחשוב מאד להתייחס אליו באופן ספציפי – והוא המעבר של חדרי הילדים לדירה החדשה. האריזה והמעבר של חדר הילדים שונה באופן מהותי מהמעבר של חדרים אחרים בבית, וזאת משום שלפני שההובלה, אפשר שאתם תגלו לא מעט הפתעות על החדרים הללו. אז על מה מקפידים לפני שמסמכים על הפרטים עם חברת הובלות בחדרה?

כך מכינים את חדר הילדים למעבר

  • סדר בארונות – עדו לפני שלבי האריזה, כדאי להתחיל לסדר את הארון. חבל שביום האריזה תצטרכו להתחיל למיין את כל הפריטים השונים – דבר שגוזל לא מעט זמן. לרוב בחדרי הילדים מגלים צעצועים ישנים, בגדים שכבר קטנים על הילדים, ספרים שהם לא צריכים יותר, ועוד שפע של פריטים שאין בהם צורך. לכן, מתחילים למיין את תכולת הארונות, לפחות שבוע לפני האריזה.
  • לארוז הכל? – כשמדובר על הובלות בחדרה לחדרי ילדים, כדאי לזכור שיש אולי פריטים שכדאי להשאיר מחוץ לארגזים. לא הרבה אמנם – אבל יש לזכור שבתהליך המעבר, ילדים רבים רוצים להיות עם צעצוע או עם חפץ אהוב, שכן מבחינתם, מעבר למקום חדש עלול להיות מעט קשה או בעייתי, בעוד שחפת מהבית הישן מסייע להם להתמודד עם המעבר.
  • לארוז בנפרד – לקראת המעבר לדירה החדשה, יש לארוז את תכולת חדרי הילדים באופן פרטני, ולא לערבב אותה עם התכולה של חדרים נוספים בבית. יש לארוז את בגדי הילדים, הצעצועים, הספרים ושאר הפריטים באופן נפרד, ואם יש כמה ילדים בחדר – כדאי גם לרשום על כל ארגז, חפצים של מי מהילדים הוא מכיל.

וכך עוברים בקלות

זכרו כי המעבר של חדר הילדים, יכול להיות פשוט מאד, ואם מתכוננים אליו היטב – ברגע שתגיע חברת הובלות בחדרה , אתם תהיו כבר מוכנים לתהליך, והמעבר כולו ינוהל במהירות וביעילות.

כללי