כל הנושא של אלבום דיגיטלי לגן הוא חדש יחסית והתחיל להופיע רק כאשר המצלמה הדיגיטלית יצאה לשוק. האלבום הדיגיטלי נמצא היום בכל בית ומצלמות הפילם כבר לא נמצאות בשימוש. גם הילדים בגן אוהבים להצטלם יחד ובכל סוף שנה, הגננות עורכות לילדים אלבום דיגיטלי, תופסות מצבים מיוחדים בתמונות שונות כאשר הם מציירים, משחקים ובכל מיני זוויות מעניינות. לבסוף מתקבלות תמונות יפהפיות וטבעיות לאלבום מקסים שיהווה עבור הילדים מזכרת לחיים.

אלבום דיגיטלי לגן הוא לרוב אלבום מחזור או אלבום סיכום השנה. מתנה זו היא המושלמת ביותר עבור ילדי הגן וההורים. ניתן לבחור בין המון עיצובים מעניינים ומתוקים, אשר יתאימו להווי ולגילאי הילדים.

שילוב ציורי ילדי הגן באלבום הדיגיטלי

ניתן לשלב ציורים של ילדי הגן, כאשר ליד תמונת הילד, ישנו הציור היפה שהוא צייר. תוכלו לכתוב לילדים מה שהייתן רוצות כגננות. ניתן לשלב כמה ילדים בעמוד אחד באלבום וכן, שילוב המלל יכול להתבצע בצורה הומוריסטית, אשר תעלה חיוך הן בקרב ילדי הגן והן בקרב הוריהם. ניתן לבקש מההורים תמונות נוספות שלהם, כגון תמונות מקבלת שבת. האלבום הדיגיטלי מגיע בעיצוב מרהיב, כריכה קשה ובהדפסה איכותית.

דפדוף באלבום הדיגיטלי שהילדים יקבלו מהגננות יגרום להנאה גם שנים רבות לאחר שכבר הם נמצאים בבית הספר והאלבום יהווה עבורם זיכרון מתוק, אשר יזכיר את הערכים החינוכיים שהם קיבלו מהגננות, כאשר היו הרבה יותר קטנים.  כדאי כי תמצאו כותרת יפה לאלבום הדיגיטלי שיסמל משהו מגן הילדים.

אלבום דיגיטלי לגן

שיתוף ילדי הגן בהכנת האלבום הדיגיטלי

ניתן לערוך מן סוג של פרויקט, אשר הילדים ישמחו להשתתף בו. ניתן למשל להכין ציורים ולכתוב באלבוב מה שהיו מעוניינים בו עבור חבריהם. היום, ילדים בני 5 כבר מפעילים מחשב ושולטים בו יפה, בגלל המשחקים השונים בהם הם משחקים לבד או עם חבריהם. זה מדהים לראות כיצד הם שולטים היטב ביישומי המחשב, כך שיחד עם הגננות, הם ישמחו ליצור אלבום דיגיטלי לגן. לאחר מכן ניתן לשלוח לבית דפוס את התמונות ולערוך כריכה יפהפייה ומרשימה עם שם הגן.

כל ילד מבין מה מצלמה דיגיטלית ומחשב עשויים לגרום. ילדים יתחילו ליצור אלבומים דיגיטליים ויעצבו אותם יחד עם חבריהם. ניתן ליצור לוח שנה מיוחד שהוא דיגיטלי וכן לשלוח את התמונות לבית דפוס, כאשר שם ניתן לעצב ולהדפיס את לוח השנה בצורה מקצועית.  חגים ושבתות, מסיבות, ימי הולדת, שעות יצירה, משחק בחצר הגן, כל אלה, יהיו באלבום אחד. אלבום זה יהיה כספר פתוח, המלמד את הילדים בגן חברות מה היא. גם קולאז' ניתן ליצור בדפי האלבום, כך שהוא מורכב מ-10-15 תמונות קטנות יותר של ילדי הגן, מעוצבים בצורה מיוחדת ומרהיבה. קולאז'ים אלה יוצרים צבעוניות ושוני באלבום מיוחד זה.

כללי