כאשר אנו חושבים על עיצוב הבית מהבחינה האסתטית שלו, לרוב אנו חושבים על הוספת ציורים לתלייה על הקירות, על חפצי אמנות או קישוט נוספים, על פסלים, כוננית עם ספרים יוקרתיים או פסנתר כנף מהודר, שטיחים פרסיים מרהיבים וכיוצא באלה. אבל כדי לעצב את הבית שלנו באופן, שאנו אוהבים אין צורך להיסחף למחוזות יקרים מידי, רק על מנת לעשות רושם על השכנים והחברים. ישנן דרכים הרבה יותר פשוטות ומרהיבות לעצב את הבית בחן שישקף את הגרים בבית בכיף.

הדפסת תמונות קנבס

אחת הדרכים המלהיבות לעצב את הבית על חדריו השונים היא על ידי הדפסת תמונות על קנבס. תמונות על קנבס הן הדפסה איכותית במיוחד המחזיקה מעמד שנים רבות. תמונות אלה מדפיסים עם בני המשפחה במצבים שונים ובהרכבים שונים, ואלה יכולות לחמם את האווירה בבית באופן יוצא מן הכלל. תמונות קנבס ניתן לתלות בכל חדרי הבית לרבות:

• חדרי שינה
• חדרי הילדים
• הסלון
• המטבח
• מסדרונות הבית
• חדר העבודה
• הספריה

תמונה הדפסה
תמונה הדפסה

הדפסת תמונות קנבס יכולה להיעשות בגדלים שונים לחדרים השונים. לדוגמה: אם אתם רוצים לכסות את קיר הסלון המרכזי בתמונה גדולה במיוחד של בני המשפחה תוכלו לעשות זאת בקלות ובאיכות מעולה. הקנבס הוא בד מיוחד המיועד להדפסה, והיתרון שלו שניתן להדפיס עליו בגדלים גדולים במיוחד ברזולוציה מצויינת. כך תקבלו תמונת ענק לחלל הסלון באיכות טובה ובאווירה משפחתית חמה ונעימה.

לחדרי הילדים ניתן להזמין הדפסת תמונות קנבס קטנות יותר או קולאז' של תמונות קנבס עם בני המשפחה בסיטואציות שונות וכדומה. למסדרונות הבית ניתן לשלב תמונות של מייסדי המשפחה או אבות ואימהות המשפחה מדורות קודמים, ולהכניס אווירה של מסורת משפחתית לכל הילדים בבית.
למטבח ניתן להדפיס תמונות קנבס עם בני המשפחה בטיולים, בפיקניקים, במקומות שונים בחו"ל וכדומה.

לחדר השינה של ההורים ניתן להזמין הדפסת תמונות קנבס של הילדים, כשהיו תינוקות או כשגדלו קצת וכדומה.
בחירת הנושא והתוכן לכל תמונה שכזו מצריך התחשבות במקום הצבתה, כאשר בסלון נהוג לתלות תמונות יותר רשמיות של המשפחה, ובמקומות האחרים ניתן "להתפרע" יותר עם הרכב התמונות והתוכן שלהם.

תליית תמונות מקנבס מכניסה אווירה חמה ומשפחתית בכל בית, אבל אין צורך להעמיס על כל הבית בתמונות אלה, אלא לעשות זאת בצורה אסתטית ומוקפדת, ולהיזהר שזה לא יראה תעשייתי מידי, דבר שיוציא את המשפחתיות מהאווירה הרצוייה.

הזמנת תמונות מקנבס

כיום ניתן להזמין הדפסת תמונות על קנבס בבתי דפוס המתמחים בכך. יש לברר אודות בית הדפוס, ולוודא כי מדובר במקום מקצועי עם נסיון רב בתחום זה. הדפסה על קנבס מחייבת שימוש במכשור מיוחד ובמיומנות הדפסה גבוהה. לא כל בית דפוס יודע לעשות עבודה נקייה ואיכותית, וכך גם לגבי מסגור התמונות הרצוי לכם.

נכתב באדיבות דפוס פרינטיב

כללי