יום הולדת, חגיגה נחמדת… כך שרים הילדים עד היום את השיר עתיק היומין…. כדי שמסיבת יום ההולדת אכן תהיה חגיגה נחמדת עלינו לדאוג לתכנית ולאטרקציה ראויה שתהפוך את המסיבה לנחמדה באמת.

הרבה מאוד הורים בוחרים באפשרות להזמין קוסם שיציג בפני הילדים מופע קסמים מפתיע ומרתק. הבחירה בקוסם זוהי בדרך כלל בחירה חכמה מאוד היות וכל ילד מתחבר בדרך כלל להופעה של הקוסם שלא כמו תכניות אחרות שלא תמיד הן מצליחות לעניין את כולם. קוסם, כשמו כן הוא, מקסים את כל רואיו. הילדים כולם ישבו פעורי פה ולא יגרעו עין מהקוסם. בליבם מפעמת תקווה כמוסה. אולי הפעם הם יצליחו לעלות על הטריק של הקוסם…

בטיחות במופע הקסמים – מעל הכול!

כאשר אתם עומדים לבחור בקוסם לאירוע המיועד לילדים כמו לקייטנות או למסיבות שונות כמו ימי הולדת וכדומה, עליכם לשים דגש מיוחד על הבטיחות בזמן המופע. ישנם קוסמים שמוכנים לעשות הכול, אבל ממש הכול, כולל להסתכן ואף לסכן את סביבתם ובלבד לכבוש את המקום הראשון בתחום הקוסמות בליבות המשתתפים. הם ישתמשו באש ובחומרים מסוכנים אחרים אשר עלולים להסתיים ממש לא טוב וכבר היו דברים מעולם.

לכן כאשר אתם עומדים לבחור את הקוסם למסיבה או לאירוע של הילדים, חובה לבדוק שלא מדובר בקוסם פזיז שעלול לסכן את הציבור. אתם רוצים שהאירוע יסתיים בטעם טוב והקהל הצעיר יצא מרוצה מהמסיבה. לכן, אל תוותרו על הקו האדום של שמירה מלאה על ביטחונם של הילדים המשתתפים באירוע.

מופע קסמים – יוצאים עם משהו (בטוח) ביד

בהרבה מאוד הופעות של קוסמים, מעניקים הקוסמים בסיומו של האירוע, מתנה קטנה לצופים הצעירים בדמות גילוי של קסם אחד או שניים. הילדים חשים כאילו קבלו לידיהם אוצר ששווה זהב. מבחינתם, היכולת להקסים את הוריהם או את החברים שלא נכחו במסיבה היא אכן יכולת ששווה הרבה מאוד. יש לשים לב שהקסם אותו יגלה הקוסם לא יסכן את הקוסמים הצעירים. לעיתים יש צורך לבצע פעולות מסוימות לשם ביצוע הקסם וילדים צעירים שלא יקלטו ממש את העניין עלולים חלילה להסתכן.

הזמינו קוסם שישמור על הבטיחות שלכם ושל כל הילדים.

כללי