בתור הורים דואגים חשוב לכם כמובן להשקיע מאד בהכנת הסנדוויצ'ים עבור הילדים שלכם, כשהם הולכים לבית הספר. לא תמיד ההורים מודעים לכך, אבל מה שיכול לקבוע האם הילד יאהב את הכריך או לא – תלוי דווקא באריזה שלו. לא מהבחינה שהילד כ"כ מסתכל על האריזה, כמו שהאריזה פשוט עוזרת לשמור על הטריות של הכריך עצמו. אריזות איכותיות ימנעו מהכריך להימעך או להתייבש – וכמובן שהילד ייטה יותר לאכול אותו. אז אילו אריזות יש היום?

כמה דוגמאות לאריזות איכותיות

תיק אוכל – אחת האפשרויות הטובות ביותר, היא לצייד את הילד שלכם בתיק אוכל. היתרון בתיק אוכל הוא בשמירה האיכותית שהוא מספק לטריות המוצר. תיק האוכל מונע גם מהכריך בהכרח להימעך בתוך התיק, אריזות לסנדווצ'יםוכמובן שכך הוא נותר שלם, וגם טעים יותר עבור הילד. שימו לב שכדאי לבחור בתיק אוכל לא גדול, שהילד יוכל לקחת בתוך הילקוט שלו, ולא יצטרך לקחת אותו כתיק נפרד.

אריזות רב פעמיות – אריזות רב פעמיות הן יעילות מאד לשמירה על טריות של סנדוויצ'ים, וגם מונעות את הצורך בשקיות ניילון מזהמות. מדובר על אריזות שעשויות מחומרים מתכלים רב פעמיים, שאינם מזיקים לסביבה – וגם אינם רעילים, כך שאין שום חשש במגע שלהם עם הכריך של הילד. האריזות מיוצרת כך שניתן לסגור אותן בצורה נוחה מאד, בכדי שהן ישמרו על הצורה של הכריך בתוך התיק.

מפית בד – הבד גם הוא חומר שנחשב נוח למדי לעטיפת כריכים – והוא גם מסייע לא פעם לשמור על הטמפרטורה שלהם. היתרון הוא שכך האריזה גם יכולה לשמש את הילד כמפית בזמן האכילה שלו.

 

יש עוד לא מעט אפשרויות

כמובן שיש עוד אפשרויות שאפשר לשקול – כמו למשל עטיפה בנייר כסף או ניילון נצמד, אבל האפשרויות הללו, למרות שהן זולות יותר, לרוב לא מגינות על הכריך לגמרי. לכן, כדאי לשקול את האפשרויות האיכותיות יותר שישמרו היטב על הסנדוויצ'ים של הילדים.

 

  • המאמר באדיבות חברת אופטימום אריזות מוצרים בע"מ – מומחים באריזות ואקום פורמינג, בליסטרים ומעמדי תצוגה.
כללי