לעורר את הדמיון אצל הילדים

אחד הדברים החשובים ביותר להתפתחות הילד עם לתת לו לעבוד עם הדמיון שלו. ילד שלא יפעיל את דמיון וינסה לחשוב על רעיונות יצירתיים יכול להיעצר גם בתחומים אחרים, אפילו במקצועות מדעיים וביחסי האנוש שלו עם ילדים אחרים. לא סתם ילדים אוהבים לשחק, לא רק שהם אוהבים תשומת לב הם אוהבים לחשוב וליצור אינטראקציה עם ילדים אחרים תוך למידה עם הפריטים שבהם הם משתמשים. המוצרים איתם הילדים ישחקו ומה שהם יעוררו אצלם יהיה בעל השלכות חשובות מאוד ולכן חשוב לבחור היטב את הצעצועים של והמשחקים שעמם ישחקו.

אוסף של בובות לבנים ולבנות

כשחושבים על משחקים לילדים יש הרבה אפשרויות שניתן לבחור החל מעגלת סופר לילדים, מוצרים לבית בגודל מוקטן וגם בובות. את בובות הברבי כולנו מכירים אך הם מזוהים בעיקר עם בנות ולמעשה יש בובות רבות שיכולות להתאים גם לבנים. מדוע בובות זה הצעצוע המושלם עבור ילדים? ראשית, הם משמשים כעוד חבר לילד. הוא יכול להבין שהבובה נראית פחות או יותר כמוהו, יש לה פרצוף, ידיים ורגליים, וכך יותר קל לו להתחבר אליה. בנוסף, בובות אלו יכולות ללמד את א הילד לקבל את כולן, ולא סתם בובת הברבי המפורסמת מגיע בכמה סגנונות כאשר יש גם בובה שחומה, בובה לבנה, בובות ממוצא אסיאתי וכולה.

עגלת סופר לילדים

עגלת סופר לילדים – לתת להם להרגיש גדולים

יש הרבה צעצועים שנותנים לילדים את האפשרות להרגיש יותר גדולים. מוצרים לבית כמו מחבת ואפילו מטבח קטן, בית קטן אליו אפשר להכניס בובות ועד עגלת סופר לילדים. כל אלו יכולים לעורר אצל הילד הרבה רעיונות מגניבים שגם ילמדו אותו על מה שאבא ואימא עושים. כשילד קטן מגיע לסופר הוא בדרך כלל יושב בעגלה ומסתכל על הוריו קונים וכך מחבר את המוצר הזה של עגלת סופר לשימושים של אנשים גדולים. כשהוא יקבל צעצוע כזה בתור משחק זה יכול להשפיע עליו לטובה. לעגלת סופר אפשר להוסיף פריטים שונים כמו למשל פריטי מזון מפלסטיק או בגדים קטנים אותם יוכל לקחת ככביסה וכולה.

כללי