אם חגיגות בת המצווה מתקרבות, ואתם רוצים להפוך אותן עבור בתכן למאוד מיוחדות, אספנו עבורכם מספר רעיונות. יישמו חלק מהם או את כולם – ואין ספק בכלל, שעבור הבת הכל כך מקסימה שלכם – זו תהיה החגיגה הכי יפה בעולם.

  • לימוזינה לבת מצווה – אחד הדברים החשובים ביותר עבור הבת שלכם הוא הכניסה לאירוע שלה. אם תזמינו לה לימוזינה, היא תגיע למקום כמו נסיכה ביום חגה, ותהיה הכי, אבל הכי מאושרת בכל הממלכה. לימוזינה לבת מצווה תיקח אותה מהבית או מהמספרה היישר אל אתרי הצילומים, ומשם ישירות אל המקום בו מתקיים האירוע המדהים. בלימוזינה יחכו לה, מלבד מושבים נוחים בה תוכל להתרווח עם המשפחה ו/או עם חברים, גם שתייה קלה ומתוקה, חטיפים מלוחים ומתוקים במיוחד וכמובן – מערכת מוזיקה שבה תוכל לשיר בקריוקי כל שיר שהיא אוהבת – ביחד ולבד.

 

  • העיצוב – עיצוב אולם לחגיגת בת מצווה יוקרתית יכול להיות על טהרת הלבן. פרחים לבנים, מפות לבנות וכלים ששוברים קצת עם נגיעות צבעוניות; סידורי שולחן מקוריים של פרחים או של כל דבר אחר שבוחרים, והרבה מאוד נצנצים בכל מקום שרק אפשר – שיוסיפו הרבה מאוד הוד והדר.

 

  • המוזיקה – אם רוצים להפוך את חגיגת בת המצווה ליוקרתית במיוחד, אפשר להזמין זמר או זמרת שיתרמו לאירוע ויבצעו מופע של מוזיקה חיה. למרות זאת, כל בחירה של הבת שלכם תהיה בחירה טובה, ותמלא את האולם בצלילים ובקולות של אור ואהבה.

 

  • המצגת – ממש כמו שאין בית בלי מרפסת, אין חגיגת בת מצווה בלי מצגת. כדאי מאוד להשתמש בתמונות יפות ולא להגזים עם אלה המביכות, ואם רוצים – אפשר כמובן גם לתת את הבמה לחברות.

 

  • הריקוד – ממש כמו הסלואו של החתן והכלה ביום חתונתם, כך גם כלת בת המצווה יכולה לרקוד לצלילי המוזיקה שלה. יש היום הרבה מאוד מורים לריקוד שמתמחים בלימודי ריקודים למסיבות בת מצווה, ואם הילדה שלכם בעניין – היא יכולה להיות כוכבת ליום אחד ואולי לצאת לדרך חדשה ישירות מהאולם.

בת מצווה

  • החזרה הביתה – כמובן שכאשר שוכרים לימוזינה לבת מצווה, הנהג ממתין עד סיום האירוע ולוקח את כלת השמחה בחזרה לביתה. העובדה שגם לאחר שהאירוע מסתיים היא עוד ממשיכה להיות נסיכה אמיתית, הופכת את כל החגיגה להרבה יותר יפה ויוקרתית.

אם תיישמו את כל ההמלצות האלה כשאתם מארגנים את מסיבת בת המצווה, וגם אם תבחרו רק בחלק מהן – אין בכלל ספק שתהיה לכם חגיגה מושלמת ומיוחדת במינה. וזכרו: גם אם תבחרו רק באפשרות של שכירת לימוזינה לבת מצווה – תעשו לנסיכה שלכם יופי של חגיגה. מזל טוב והרבה בהצלחה!

כללי